2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Lubelskie
  6. Manager restauracji - Lublin
Dodane 14 maja 2024

Zastępca Managera/Kierownik Sali

Wynagrodzenie

4 300 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Dołącz do naszego zespołu jako Zastępca Managera Restauracji/Kierownik Sali w naszej restauracji!

Stanowisko: Zastępca Managera Restauracji/Kierownik Sali

Lokalizacja: Stacjonarna praca w restauracji/hybrydowa

Rodzaj zatrudnienia: Pełen etat, Umowa zlecenie, Umowa o pracę, B2B

Obowiązki:

- Zarządzanie podległym zespołem kelnerów i barmanów

- Organizacja i prowadzenie szkoleń dla zespołu w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta

- Aktywny udział w pracy na sali i w barze, zapewniając doskonałe doświadczenie gastronomiczne dla naszych gości

- Kreatywne podejście do pozyskiwania nowych klientów i budowania lojalności wobec restauracji

Wymagania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w branży gastronomicznej

- Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem oraz budowania relacji z klientami

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

- Kreatywność i innowacyjne podejście do pozyskiwania nowych gości dla restauracji

Oferujemy:

- Możliwość udziału w szkoleniach oraz rozwój zawodowy

- Atrakcyjne benefity pracownicze, w tym znaczące zniżki w naszej restauracji oraz w całej sieci partnerskiej

- Pracę w dynamicznym środowisku gastronomicznym, gdzie doceniamy zaangażowanie i pomysłowość

-Wynagrodzenie podstawowe plus procent% od obrotu

Gotowy na wyjątkową przygodę w świecie restauracyjnym? Dołącz do naszego zespołu już dziś! Praca od zaraz!

skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 918319231