2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Podkarpackie
  6. Zarządzanie produkcją - Młyny
Dodane 16 maja 2024

Zastępca Kierownika Zakładu ZZO (Młyny)

Lokalizacja

Młyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stanowisko: Zastępca Kierownika Zakładu Zagospodarowania Odpadów Komunalnych (Młyny)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę.

Wynagrodzenie: stawka zostanie ustalona po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej.

Pracodawca: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych EMPOL Sp. z o. o.

Miejsce wykonywania pracy: Młyny 111A, Młyny.

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych EMPOL Sp. z o. o. jest wiodącą firmą w branży gospodarki odpadami w Polsce. Obsługuje kilka tysięcy odbiorców, do których należą klienci zarówno indywidualni  jak i instytucjonalni. Osiągnięcie i utrzymanie współpracy z odbiorcami usług jest ciągłym wyzwaniem, lecz konsekwencja i upór w działaniu determinują do poszerzania obszarów swojej działalności. Spółka ciągle się rozwija, aby zapewniać klientom wysoką jakość usług oraz dbać o środowisko naturalne.

W związku z prężnym rozwojem Spółki, poszukujemy kreatywnej i doświadczonej osoby na stanowisko: Kierownik Zakładu Zagospodarowania Odpadów Komunalnych (Młyny).

Zakres obowiązków:

– kierowanie całokształtem działalności podległego zakładu,

– zarządzanie czasem podległych pracowników,

– odpowiedzialność za prawidłową ewidencję odpadów na terenie zakładu.

Wymagania:

– biegła obsługa komputera z oprogramowaniem biurowym office,

– obowiązkowość, systematyczność oraz samodzielność,

– zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu,

– inicjatywa, umiejętność analizy i kreatywnego myślenia w podejmowaniu szybkich decyzji,

– umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

Mile widziane:

– doświadczenie na podobnym stanowisku,

– prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

– ambitną pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce,

– stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

– możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia zawodowego,

– możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności,

– pracę w dobrej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole.