2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Małopolskie
  6. Zarządzanie produkcją - Uście Solne
Dodane 11 kwietnia 2024

Zastępca Kierownika Zakładu - produkcja kanapek Uście Solne

Lokalizacja

Uście Solne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Spółka V-Resto działająca w grupie Automat Spec poszukuje do swojego zespołu specjalisty na stanowisko

Zastępca Kierownika Zakładu ( branża produkcyjna żywność)

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY - UŚCIE SOLNE

Główne zadania:

  • pomoc przy planowaniu, organizacji oraz nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego w zakładzie spożywczym (produkcja kanapek i wyrobów garmażeryjnych)

  • opracowanie i nadzór nad dokumentacją produkcyjną, technologiczną, specyfikacjami, instrukcjami.

  • zarządzanie pracą podległego zespołu produkcyjnego

  • udział w rozwiązywaniu problemów technicznych, organizacyjnych, personalnych

  • szkolenie pracowników na stanowiskach pracy

  • opracowywanie receptur i wdrażanie do produkcji nowych wyrobów

  • analiza i rozliczanie kosztów produkcji oraz podejmowanie działań optymalizacyjnych

  • nadzorowanie właściwej rotacji produktów i zasobów magazynowych

Wymagania:

  • praktyczna znajomość zasad technologii produkcji żywności

  • mile widziane wykształcenie w kierunku technologii żywności, technologii przemysłu spożywczego lub pokrewne

  • zaangażowanie, samodzielność i inicjatywa w działaniu, otwartość na innowacje, dyspozycyjność

  • umiejętność organizacji pracy i egzekwowania wyników

  • doświadczenie w zarządzaniu produkcją w zakładzie z branży spożywczej

  • podstawowa wiedza w zakresie systemów zarządzania jakością

  • konsekwencja w działaniu, poczucie odpowiedzialności za podległy zespół

  • znajomość przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju i wdrażania własnych pomysłów

  • dużą samodzielność w działaniu

  • stanowisko w rozwijającej się firmie, wśród ludzi ambitnych i ceniących partnerskie relacje w zespole.

Prosimy o umieszczenie następujących klauzul zgód w dokumentach aplikacyjnych:

  •  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych wykraczających poza zakres art. 221 §1 i §4 Kodeksu Pracy (w tym danych szczególnych kategorii danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO), które zamieściłem w dokumentach aplikacyjnych i załącznikach przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania, którym jest nabór na stanowisko Zastępca Kierownika Zakładu

  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Administratora przez okres najbliższych 12 miesięcy od dnia zakończenia obecnego naboru.”

W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych informujemy, że:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: V- RESTO Prosta Spółka Akcyjna 32-813 Uście Solne 382,

  • Dane osobowe przetwarzamy w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko

  • Umożliwiamy Państwu dostęp do danych osobowych, ich sprostowanie, żądanie ograniczenia przetwarzania i usunięcia danych (nie dotyczy danych przetwarzanych na podstawie przepisów prawa, które musimy wypełnić), cofnąć zgodę na przetwarzanie danych przetwarzanych na podstawie Państwa zgody.

  • Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Lokalizacja

Uście Solne,

Małopolskie

Małopolskie, Uście Solne
ID: 909117064