2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Łódzkie
  6. Zarządzanie sklepem - Łowicz
Dodane 10 kwietnia 2024

Zastępca kierownika w markecie budowlanym

Lokalizacja

Łowicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Firma SUNBUD PROFI Grupa Polskie Składy Budowlane poszukuje pracownika na stanowisko:

ZASTPĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU

Obowiązki:

·         realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych w zakresie obrotu oraz marży w ujęciu procentowym oraz wartościowym

·         reagowanie na potrzeby klientów oraz trendy rynkowe

·         bieżąca analiza rynku i działań konkurencji

·         nadzór nad dokumentacją

·         nadzór kasowy

·         nadzór nad wydawaniem i ewidencją innych dokumentów wymaganych przepisami prawa, a w szczególności świadectw jakości paliw stałych, kart gwarancyjnych, krajowych deklaracji zgodności i innych

·         nadzór nad harmonogramem dostaw

·         nadzór nad pracą personelu

·         nadzór i realizacja przyjętej polityki ekspozycji towarów i oznaczeń cenowych

·         kontakt z przedstawicielami producentów

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym,

  • umiejętność pracy zespołowej i motywowania członków zespołu sprzedaży oraz jego rozwijania,

  • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia,

  • dobra organizacja pracy.

  • umiejętność obsługi komputera

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zgłoszenie należy przesłać na adres:

PSB Mrówka Łowicz

Uchanka 1/3

99-400 Łowicz

lub pod adresem email.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

Łowicz,

Łódzkie

Łódzkie, Łowicz
ID: 909459959