2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Śródmieście
Dodane 15 kwietnia 2024

Zastępca Kierownika Technicznego

Wynagrodzenie

6 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

HR for Business Sp. z o.o. - dla swojego klienta, spółki Impel Synergies Sp. z o.o. specjalizującej się w kompleksowej obsłudze technicznej nieruchomości - poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zastępcy Kierownika Technicznego

Miejsce: Warszawie

Biblioteka Uniwersytecka

Wymagania:

  • wykształcenie średnie sanitarne oraz ponad 5 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku,

  • aktualne świadectwa kwalifikacyjne, określone w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 1 lipca 2022 r. w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania posiadania kwalifikacji przez osoby zajmujące się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci (Dz. U. 2022 poz. 1392) uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowiskach dozoru w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, naprawy, montażu lub demontażu, kontrolno-pomiarowym:

- w grupie 1 - Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające energię elektryczną,

- w grupie 2 - Urządzenia wytwarzające, magazynujące, przetwarzające, przesyłające i zużywające ciepło oraz inne urządzenia energetyczne,

- w grupie 3 – Urządzenia, instalacje i sieci gazowe wytwarzające, przetwarzające, przesyłające magazynujące i zużywające paliwa gazowe,

  • Uprawnienia:

- G1/D/470/3230/2022

- G2/D/470/1906/2023

- G3/D/470/1907/2023

  • prawo jazdy kat. B,

Zadania:

  • Nadzorowanie i koordynowanie pracy podległych zespołów,

  • Zapewnienie ciągłości pracy i pełnej sprawności technicznej obiektu oraz urządzeń technicznych,

  • Proponowanie usprawnień, działań prewencyjnych,

  • Analizowanie awarii, usuwanie ich poprzez techników/podwykonawców,

  • Przygotowywanie i realizacja planów przeglądów, konserwacji i remontów,

  • Bieżąca kontrola zleconych zadań oraz raportowanie wyników.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie 7 tys. brutto,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • Kartę sportową,

  • Pakiet ubezpieczeń,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o pozostawienie swojej aplikacji na Olx.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W nadsyłanych aplikacjach prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. A. Słonimskiego 1.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 911932165