2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Lubuskie
  6. Zarządzanie sklepem - Kostrzyn nad Odrą
Dodane 10 maja 2024

Zastępca kierownika stacji paliw

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Miejsce pracy: Stacja Paliw Kostrzyn nad Odrą

OPIS STANOWISKA:

  • Wspieranie kierownika w zarządzaniu zespołem pracowników, oraz prowadzeniem Stacji Paliw;

  • Realizowanie planów sprzedażowych;

  • Zamawianie towarów;

  • Tworzenie harmonogramów zadań dla załogi oraz grafików pracy;

  • Bilansowanie zmian (rozliczenie kasjerów), przygotowywanie depozytów.

  • Zapewnienie jak najlepszej obsługi klienta.

OFERUJEMY:

  • Pracę u stabilnego pracodawcy, który gwarantuje zatrudnienie oraz umowę o pracę;

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego wśród osób będącymi specjalistami w swojej branży;

  • Karnet na siłownię;

  • Przyjazną atmosferę w pracy;

  • Ubezpieczenia grupowe;

  • Bony świąteczne i dodatkowe benefity

WYMAGANIA:

  • Mile widziane doświadczenie na stacji paliw;

  • Dobra znajomość branży spożywczej i paliwowej;

  • Umiejętność kierowania zespołem pracowników;

  • Umiejętność podejmowania decyzji;

  • Samodzielność oraz odpowiedzialności za podejmowane decyzje;

  • Dobra organizacja czasu pracy.

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą,

Lubuskie

Lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
ID: 917385427