2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sklepem - Warszawa
  7. Zarządzanie sklepem - Białołęka
Dodane 08 kwietnia 2024

Zastępca Kierownika Sklepu w salonie Guess - FO Annopol, Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyKadra kierownicza

Od 1981 GUESS jest jedną z najbardziej uznanych i wpływowych współczesnych marek odzieżowych na świecie. Nieustanne zaangażowanie, kreatywność i entuzjazm naszych pracowników są podstawą sukcesu marki GUESS. Obecnie, ze względu na intensywny rozwój i dalszą ekspansję, do sklepu Guess w FO Annopol w Warszawie poszukujemy najbardziej utalentowanych i pełnych pasji osób na stanowisko:

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-Zarządzanie sklepem podczas nieobecności Kierownika

-Planowanie i organizacja pracy zespołu

-Motywowanie zespołu

-Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów i

przestrzeganiem procedur w sklepie

-Zapewnienie zgodności standardów z wytycznymi centrali

WYMAGANIA:

-Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku

Zastępcy Kierownika Sklepu lub 3-letnie doświadczenie jako Key Holder/Starszy Sprzedawca – branża modowa

-Umiejętność wyciągania wniosków na bazie KPIs i

proponowania odpowiednich działań

-Doświadczenie w skutecznym motywowaniu i efektywnym

zarządzaniu kilkuosobowym zespołem

-Znajomość trendów i mechanizmów działających na rynku

sprzedaży detalicznej

-Znajomość podstaw prawa pracy mile widziana

-Entuzjazm, dynamizm w działaniu, komunikatywność,

otwartość, łatwość nawiązywania relacji

-Zainteresowanie trendami modowymi

-Etyka biznesowa

OFERUJEMY:

-Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i udział

w intensywnym rozwoju firmy na rynku polskim

-Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne

wynagrodzenie (podstawa + system premiowy)

-Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju

zawodowego – 70% awansów wewnętrznych!

-Udział w zagranicznych szkoleniach

-Pracę w przyjaznym, kreatywnym i zaangażowanym zespole

Rezerwujemy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Guess Poland Sp. z o. o. (Pracodawca, administrator danych) zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

„Zgadzam się na przetwarzanie przez Guess Poland Sp. z o. o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem Recruitment.pl(at)pl.guess.eu.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres roku, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres dwóch lat. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres trzech lat.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 677136117