2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Małopolskie
  6. Zarządzanie sklepem - Modlniczka
Rekrutacja
Dodane 25 kwietnia 2024

Zastępca Kierownika sklepu Puma w Factory Kraków w Modlniczce

Wynagrodzenie

5 200 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Modlniczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyKadra kierownicza

Opis

Sklep Puma poszukuje:

Zastępcy Kierownika

Twój zakres obowiązków:

·         rozwijanie i motywowanie zespołu,

·         ścisła współpraca z Kierownikiem Sklepu

·         współzarządzanie salonem dbając o jego płynne funkcjonowanie zgodnie z przyjętymi zasadami i procedurami

·         samodzielne prowadzenie zmian

·         zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem,

·         utrzymanie wysokiego poziomu obsługi klienta,

·         raportowanie z zakresu analizy wskaźników i poziomu realizacji budżetu,

·         zapewnienie przestrzegania procedur działania i wszelkich kwestii administracyjny dbanie o ekspozycję produktów oraz dobry wizerunek sklepu,

·         odpowiedzialność za funkcjonowanie kas, procedurę obiegu gotówki oraz przygotowywanie konwojów

Nasze wymagania:

·         umiejętność pracy z zespołem,

·         umiejętność planowania i organizowania pracy własnej oraz Zespołu

·         budowania pozytywnych relacji i motywowania innych osób,

·         zdolności organizacyjne i umiejętność jasnego komunikowania się,

·         samodyscyplina,

·         radzenie sobie z presją czasu i stresem, oraz doskonała organizacja pracy,

·         gotowości do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy,

·         znajomość obsługi komputera (ms office)

Co oferujemy:

·         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·         atrakcyjny system premiowy

·         pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze,

·         elastyczny czas pracy,

·         zniżki na produkty Naszych marek

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy dopisać następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 833)".

Lokalizacja

Modlniczka,

Małopolskie

Małopolskie, Modlniczka
ID: 895237644