2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Swarzędz
Chata Polska
Dodane 29 kwietnia 2024

Zastępca Kierownika Sklepu

Lokalizacja

Swarzędz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Chata Polska to firma rodzinna, z polskim kapitałem, działająca z powodzeniem od 1997 roku. W chwili obecnej mamy 27 sklepów własnych, które systematycznie unowocześniamy. Pracując w naszym sklepie masz wpływ na wyniki i tworzenie standardów pracy. Od lat ważne są dla nas relacje i praca w zespole.

W chwili obecnej szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań i okolice

Aplikuj, a zaoferujemy Ci:

  • Stabilność zatrudnienia - umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie zawsze na czas,

  • Wdrożenie pod opieką Mentora oraz niezbędne narzędzia pracy,

  • Możliwość podejmowania decyzji i samodzielność,

  • Realną szansę rozwoju na stanowisko Kierownika Sklepu,

  • Udział w remodelingu sklepu,

  • Bony na święta,

  • Kartę Medicover Sport dla Ciebie i Twoich bliskich,

  • Rabatową kartę zakupową do sklepów własnych Chaty Polskiej,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Ubezpieczenie na życie.

Twoje zadania:

  • Zarządzanie zespołem i organizacja pracy na zmianie, w tym sporządzanie grafików czasu pracy,

  • Prowadzenie działań mających na celu zwiększenie obrotu,

  • Odpowiedzialność za składanie zamówień, odbiór towaru oraz rozłożenie go na półkach, a także przygotowanie ekspozycji sprzedawanego asortymentu.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Min. 1 rok doświadczenia w branży spożywczej,

  • 0,5 roku doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem,

  • Umiejętności pracy pod presją czasu, umiejętności ustalania priorytetów, punktualności,

  • Otwartości na ludzi, pozytywne nastawienie,

  • Umiejętności obsługi komputera (Excel, Word),

  • Gotowości do pracy zmianowej,

Dołącz do nas!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z adnotacją:

,,Zapoznałem się z udzielaną przez MMT Supermarket Sp. z o.o. Sp. k. informacją w sprawie przetwarzania danych osobowych, oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MMT Supermarket Sp. z o.o. Sp. K. danych osobowych zawartych w moim CV i w innych dokumentach dołączonych do CV, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę."

Dobrowolna zgoda w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji:

,,Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MMT Supermarket Sp. z o.o. Sp. k. danych osobowych zawartych w moim CV i w innych dokumentach dołączonych do CV, także w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji, w okresie do 31 grudnia pierwszego pełnego roku kalendarzowego po roku zgłoszenia mojej kandydatury."

Informacja w sprawie przetwarzania danych osobowych:

Administratorem danych osobowych kandydatów jest MMT Supermarket Sp. z o.o. Sp.k. (ul. Zwierzchowskiego 25, 61-249 Poznań, tel. +48 61 65 00 360 ), która przetwarza je w celu rekrutacji. Kandydat ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec ich przetwarzania, oraz prawo skargi. Kandydat może wycofać zgodę na przetwarzanie danych w każdym czasie. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółową informacją w sprawie przetwarzania danych osobowych oraz Państwa praw pod linkiem: www.chatapolska.pl/web/files/rekrutacja_obowiazek_informacyjny.pdf

Lokalizacja

Swarzędz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Swarzędz
ID: 910340152