2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kraków
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Prądnik Biały
Dodane 06 maja 2024

Zastępca Kierownika Składu Budowlanego

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Opis stanowiska:

·    Odpowiedzialność za realizacje wyników sprzedażowych

·    Zarządzanie pracą podległego zespołu

·    Budowanie oraz utrzymanie relacji z kluczowymi klientami

·    Monitorowanie i bieżąca analiza działań konkurencji

·    Znajomość zasad obsługi klienta

·    Znajomość branży kostki brukowej i budowlanej,

·    Umiejętność pracy w zespole

·    Oczekiwane doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata

Oferujemy :

·    Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i awansowania w strukturach sprzedażowych firmy

·    Stałe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od osiąganych wyników

·    Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

Dodatkowe informacje:

·    Wymagane prawo jazdy

·    Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

·    Oferty proszę składać na adres rekrutacja[at]ramex.pl,

·    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 865778606