2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Zarządzanie hotelem
  5. Zarządzanie hotelem - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie hotelem - Poznań
  7. Zarządzanie hotelem - Łazarz
Dodane 20 maja 2024

Zastępca Kierownika Działu HSK

Lokalizacja

Poznań, Łazarz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • dbałość o wysoką jakość usług świadczonych przez zespół Służby Pięter w Hotelu

  • wdrażanie i szkolenie nowych członków Zespołu,

  • tworzenie grafików

  • zarządzanie zapasami w magazynach i przeprowadzanie inwentaryzacji

  • efektywna współpraca z innymi działami w Hotelu.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w dziale Służby Pięter

  • doświadczenie w zarządzaniu Zespołem,

  • działanie zgodne z wartościami: Uczciwość, Rzetelność i Przedsiębiorczość,

  • umiejętność organizowania pracy własnej i podległego Zespołu.

Rekrutacja tylko przez portal OLX

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Łazarz
ID: 919477347