2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Mazowieckie
  6. Manager restauracji - Warszawa
  7. Manager restauracji - Włochy
Dodane 18 kwietnia 2024

Zastępca Kierownika ds. Gastronomii i Konferencji

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Zastępca Kierownika ds. Gastronomii i Konferencji Hotel Stay inn by Frost

Zakres obowiązków na tym stanowisku:

  • Osoba na tym stanowisku podlega bezpośrednio Kierownikowi ds. Gastronomii i Konferencji

  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za efektywne zarządzanie gastronomią oraz organizacja konferencji, dbałość o najwyższą, jakość oferty gastronomicznej

  • Nadzorowanie pracy personelu obsługi śniadań, konferencji i bankietów oraz  kelnerów i barmanów

  • Ustalanie grafików i rozliczanie czasu pracy podległych pracowników

  • Zarządzanie i kontrola stanów magazynowych oraz koordynacja zewnętrznych dostawców cateringu

  • Nadzór nad przestrzeganiem polityki kosztowej zgodnie z założonym budżetem

  • Nadzór nad przestrzeganiem standardów obsługi gości zgodnych z wymaganiami hotelu

  • Wystawianie dokumentów sprzedaży

  • Wsparcie Kierownika Gastronomii i Konferencji  w bieżącej działalności obiektu

Nasze oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Osoba na tym stanowisku powinna posiadać doświadczenie w kierowaniu zespołem ludzi oraz powinna posiadać praktyczną wiedzę w zakresie obsługi konferencji, bankietów i cateringu a także doświadczenie w prowadzeniu gastronomii hotelowej

  • Praktyczną wiedzę z zakresu obsługi konferencji, eventów, bankietów min. 1rok

  • Doświadczenie w przygotowywaniu ofert gastronomiczno-konferencyjnych oraz w obszarze kontroli, jakości a także gospodarki magazynowej

  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Dyspozycyjność oraz praca w systemie dwuzmianowym, dotyczy weekendów oraz dni świątecznych

  • Zdolności do zarządzania swoim czasem i czasem podwładnych

  • Zdolności prowadzenia kilku projektów jednocześnie

  • Zdolność w posługiwaniu się językiem angielskim w mowie i piśmie

  • Umiejętności komputerowe (MS Office)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 843493761