2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Węgrów
Dodane 09 kwietnia 2024

Zastępca kierownika

Lokalizacja

Węgrów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Sulichrec poszukuje do pracy na pełny etat zastępcy kierownika punktu skupu w Węgrowie.

Miejsce pracy:

Węgrów, ul. Kościuszki 159

Zakres obowiązków:

  • klasyfikacja i rozliczanie dostaw złomu stalowego i metali kolorowych

  • wewnętrzna logistyka placowa

  • sprzedaż detaliczna towarów

  • dystrybucja i odbiór towarów

  • pilnowanie porządku

  • zamawianie materiałów eksploatacyjnych

  • obsługa dokumentów magazynowych

  • pomoc przy obsłudze pojazdów i maszyn w firmie lub inne prace konserwacyjne

Wymagania:

  • osoba sympatyczna, pracowita i odpowiedzialna

  • obsługa komputera w stopniu dobrym

  • prawo jazdy kat. C+E (możliwość doszkolenia)

 Gwarantujemy:

  • ciekawą i angażującą pracę w zgranym zespole

  • wsparcie merytoryczne

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • dla wszystkich pracowników w ramach zatrudnienia dodatkowe ubezpieczenie grupowe

 Stawka i warunki zatrudnienia na miejscu.

 Błażej Sulich tel. 50*******75 (blazej.sulichrec(małpa)gmail.com)

Szczepan Sulich tel. 78*******05 (szczepan.sulichrec(małpa)gmail.com)

Oprócz CV, osoby zainteresowane prosimy o telefon.

 Zapraszamy do Kontaktu

Lokalizacja

Węgrów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Węgrów
ID: 857633825