2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podkarpackie
  5. Pozostałe oferty pracy - Rzeszów
Dodane 19 maja 2024

zastępca kierownika

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

HR for Business Sp. z o.o. – poszukuje pracownika na stanowisko:

Zastępca kierownika szpitala

Miejsce pracy: Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie prac porządkowych na obiekcie szpitalnym oraz nadzór nad jakością świadczonych usług;

  • Nadzór nad personelem,

  • Kontakt z klientem w celu utrzymania dobrych relacji;

  • Szkolenie oraz wprowadzanie nowych pracowników/zleceniobiorców;

  • Wsparcie pracowników/zleceniobiorców;

  • Nadzór nad zamówieniami środków czystości oraz sprzętu niezbędnego do prawidłowej obsługi obiektów;

  • Przygotowywanie grafików oraz kontrolowanie list obecności;

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy;

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie;

  • Min. 3- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem – mile widziane w sektorze usług sprzątających;

  • Umiejętność planowania pracy, podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów;

  • Zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Znajomości branży sprzątającej oraz technik sprzątania.

  • To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie, u lidera w zakresie usług outsourcingowych;

  • Przyjazne środowisko pracy pełne wyzwań i ambitnych zadań;

  • Możliwość współpracy z ekspertami w swojej dziedzinie;

  • Dostęp do platformy szkoleń e-learningowych;

  • Możliwość korzystania z karty Multisport i prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego  oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.  Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. Słonimskiego 1

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 919374513