2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Łódzkie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Pabianice
Dodane 10 kwietnia 2024

Zastępca Głównego Ogrodnika

Lokalizacja

Pabianice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zastępca ogrodnika głównego

zakres obowiązków

  • Kierowanie zespołem pracowników ogrodu.

  • Planowanie nasadzeń, siewu oraz prac pielęgnacyjnych w ogrodzie.

  • Dbanie o odpowiednie warunki bytowania roślin.

  • Aktualizowanie oraz tworzenie opisów, oznaczeń itp. na terenie ogrodu.

  • Pielęgnacja terenu łącznie z jego renowacją i pieleniem.

  • Tworzenie planów nawozowych.

  • Dobór roślinności na rabaty i kwietniki;

  • Koordynowanie procesu nasadzeń roślin sezonowych i wieloletnich; wybór i zamawianie wybranego materiału roślinnego oraz podłoża wraz z niezbędnymi nawozami;

  • Tworzenie dokumentów na wewnętrzne potrzeby jednostki oraz ich prawidłowe archiwizowanie

  • Wykonywanie innych prac zleconych przez Kierownika jednostki w zakresie swoich kwalifikacji.

Nasze wymagania

  • Podstawowa wiedza z zakresu ogrodnictwa oraz systematyki roślin.

  • Wykształcenie w  kierunki ogrodnicze, rolnicze lub inne przyrodnicze.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Dyspozycyjność.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Umiejętności kierowania zespołem.

  • Chęć nauki i rozwoju.

Oferujemy:

  • forma zatrudnienia: umowa o pracę

  • stabilne zatrudnienie,

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,

  • opiekę medyczną

  • karnet na fitness, zniżki na basen, SPA, kręgielnie w hotelu,

  • możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez Aflopa Nieruchomości Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Pabianicach (95-200), przy ul. Partyzanckiej 133/151, jako administratora danych osobowych, na potrzeby realizacji toczącego się procesu rekrutacyjnego. Udzielenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wzięcia udziału w rekrutacji. Zgoda może zostać w każdym czasie wycofana poprzez wysłanie oświadczenia na adres e-mail: kadryETaflopa.pl lub na wskazany powyżej adres siedziby. 

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez Aflopa Nieruchomości Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Pabianicach (95-200), przy ul. Partyzanckiej 133/151, na potrzeby realizacji przyszłych procedur rekrutacji pracowników, prowadzonych w okresie roku od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, a zgoda może zostać w każdym czasie wycofana poprzez wysłanie oświadczenia na adres e-mail: kadryETaflopa.pl lub na wskazany powyżej adres siedziby. . Klauzula Informacyjna: Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Aflopa Nieruchomości Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Pabianicach przy ul. Partyzanckiej 133/151, 95-200 Pabianice, tel.: + 484 - pokaż numer telefonu - e-mail: aflopaETaflopa.pl (Aflopa). Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego oraz – w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody – w celu przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w okresie roku od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych. Po zakończonej rekrutacji dane osobowe będę archiwizowane przez okres 3 lat na podstawie prawnie uzasadnionego interesu tj. w celu obrony ewentualnych roszczeń do czasu upływu ich okresu przedawnienia. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest dobrowolnie wyrażona przez Pana/Panią zgoda, która może być w każdym czasie wycofana (przy czym nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych), a także prawnie uzasadniony interes administratora (obrona ewentualnych roszczeń). W każdym czasie przysługuje prawo dostępu do treści danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Oświadczenia w zakresie realizacji praw prosimy składać na adres e-mail: daneosoboweETaflopa.pl. Jeżeli mimo naszego wsparcia Pan / Pani uzna, że dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z przepisami obowiązującego prawa, przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Odbiorcami przetwarzanych przez Aflopę danych osobowych będą jedynie podmioty dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne Aflopy

Lokalizacja

Pabianice,

Łódzkie

Łódzkie, Pabianice
ID: 910743642