2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Dodane 26 kwietnia 2024

Zastępca Głównego Księgowego - Warszawa Mokotów

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowanie danych stanowiących podstawę do sporządzenia miesięcznego i rocznego sprawozdania finansowego (przyuczenie się przy Głównym Księgowym)
  • Księgowanie dokumentów zakupu i sprzedaży
  • Przygotowanie danych do sporządzenia deklaracji CIT, JPK VAT, VAT-UE
  • Uzgodnienia sald, kontrola rozrachunków
  • Bieżąca analiza i weryfikacja na kontach księgowych współpraca z instytucjami zewnętrznymi (GUS, NBP)

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku księgowym
  • Preferowane wykształcenie o kierunku rachunkowości lub finanse, znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego
  • Mile widziane:
  • ​Znajomość programu księgowego Symfonia​​

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się marce ubezpieczeniowej
  • Atmosferę współpracy w profesjonalnym środowisku zawodowym

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 909625179