2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 22 maja 2024

zarządca nieruchomości

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zarządca Nieruchomości

Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:

·        praktyczna znajomość zasad funkcjonowania wspólnot mieszkaniowych

·        co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

·        umiejętność obsługi komputera (MS Office)

·        samodzielność i dobra organizacja pracy

·        prawo jazdy kat. B

·        wiedza i umiejętności techniczne z zakresu obsługi eksploatacyjnej budynków będą dodatkowymi atutami

Opis stanowiska:

·        samodzielne zarządzanie i administrowanie obiektami wspólnot mieszkaniowych

·        przygotowanie budżetów dla zarządzanych nieruchomości

·        opracowywanie i opiniowanie umów w zakresie obsługi eksploatacyjnej i technicznej

·        koordynacja i prowadzenie zebrań wspólnot mieszkaniowych

·        utrzymywanie relacji z właścicielami / najemcami i Zarządami wspólnot

·        organizowanie i nadzór nad pracami serwisowymi, konserwatorskimi oraz porządkowymi

·        organizacja prac związanych z usuwaniem bieżących usterek

·        kontrole bieżące budynków

·        organizacja wymaganych przeglądów

Oferujemy:

·        pracę w stale rozwijającej się firmie o wysokich standardach obsługi klienta

·        stanowisko w doświadczonym zespole i przyjazną atmosferę pracy

·        atrakcyjne wynagrodzenie

·        możliwości rozwoju i doskonalenia zawodowego

·        pracę na nowoczesnych, wysoko pozycjonowanych nieruchomościach

·        stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę na cały etat

·        7 godzinny dzień pracy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 668780307