2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Dolnośląskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Wrocław
  6. Dostawca, kurier miejski - Fabryczna
Dodane 18 kwietnia 2024

Zarabiaj godziwe pieniądze jako Kierowca Dostawca.

Wynagrodzenie

30 - 38 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BMożliwe środki transportu: SamochódPojazd służbowy: TakDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Poszukiwany Kierowca Dostawca na Samochód Służbowy.

poszukujemy osoby na stanowisko kierowcy dostawcy, która będzie korzystać z samochodu służbowego.

Jeśli chcesz pracować z wykorzystaniem samochodu służbowego, ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

-Dostarczanie zamówień klientom zgodnie z harmonogramem

-Optymalizacja trasy dostaw w celu oszczędności czasu i paliwa

-Utrzymywanie wysokiego standardu obsługi klienta podczas dostaw

-Możliwość zwiększania ilości kursów i zarabiania więcej w zależności od potrzeb i umiejętności Wymagania:

-Doświadczenie w pracy jako dostawca (NIE JEST WYMAGANE).

-Prawo jazdy kategorii B

-Umiejętność planowania tras i dostarczania zamówień

-umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

-Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od ilości kursów i dostaw

-Samochód służbowy do użytku w czasie pracy Możliwość rozwoju zawodowego poprzez zdobywanie nowych umiejętności

-Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 912795055