2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Siekierki Wielkie
Dodane 27 kwietnia 2024

Zapraszamy Pasjonatów Motoryzacji na Stanowisko Mechanika pojazdów.

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siekierki Wielkie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Zapraszamy Pasjonatów Motoryzacji na Stanowisko Mechanika Samochodowego!

Jeśli jesteś zafascynowany światem motoryzacji i masz doświadczenie jako Mechanik Samochodowy, to mamy dla Ciebie wyjątkową okazję. Dołącz do zespołu w Q Service Castrol i rozwijaj swoją karierę w dynamicznym środowisku.

Stanowisko: Mechanik Samochodowy

Opis stanowiska:

Jesteśmy dynamicznym warsztatem motoryzacyjnym, specjalizującym się w naprawach i konserwacji pojazdów. Poszukujemy doświadczonego Mechanika Samochodowego, który dołączy do naszego zespołu.

Główne obowiązki:

  • Wykonywanie napraw i konserwacji pojazdów zgodnie z technologią naprawy producenta.

  • Przeglądy okresowe zgodnie z listą kontrolną.

  • Diagnostyka usterek i ich profesjonalne usuwanie.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne o profilu samochodowym.

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Mechanika Samochodowego.

  • Znajomość obsługi urządzeń warsztatowych.

  • Umiejętności zarówno pracy samodzielnej, jak i w zespole.

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.

  • Punktualność i zaangażowanie.

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę po okresie próbnym lub B2B.

  • Ogrzewany Serwis.

  • Uczestnictwa w szkoleniach.

  • Wszystkie prace wykonujemy w pomieszczeniach serwisu.

  • Możliwość rozwoju zawodowego. Zmiana stanowiska na Doradcę serwisowego

  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi.

  • Współpracę z renomowanymi firmami, takimi jak Castrol, Continental, Semperit, ATE, VARTA, TRW, LEMFÖRDER, Bosch, NRF, MILWAUKEE.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, w tym wynagrodzenie zmienne oparte na wynikach.

Wynagrodzenie zależne od wyników:

Nasza firma docenia zaangażowanie i efektywność naszych pracowników. Dlatego oferujemy wynagrodzenie zmienne, które będzie kształtowane w oparciu o Twoje osiągnięcia i wydajność w pracy.

Jeśli jesteś pasjonatem motoryzacji i spełniasz nasze wymagania, a jednocześnie jesteś gotów zaryzykować i wykazać się wyjątkową wydajnością, to zapraszamy Cię do aplikowania. Dołącz do nas w Q Service Castrol i wspólnie osiągnijmy sukces!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i czekamy na zgłoszenia od pasjonatów, którzy chcą pracować w unikatowym miejscu i podzielić się swoją wiedzą na temat samochodów.

Aplikacje także można składać na adres: karieraqservicechmiel*małpa*gmail.com

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV oraz dopisanie w dokumencie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Siekierki Wielkie,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Siekierki Wielkie
ID: 737648235