2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Praga-Północ
Dodane 05 kwietnia 2024

Zapraszamy administratora klubu komputerowego

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Klub Project Armor Arena to nowy klub komputerowy w Warszawie z najlepszym wyposażeniem, stylowym wnętrzem, wysokiej klasy obsługą i potężną atmosferą gamingową!

Zakres obowiązków:

  • ​​​​​Spotkania i rejestracja gości w programie klubowym;

  • Informowanie gości klubu o taryfach, rabatach i promocjach obowiązujących w klubie

  • Praca w programie zarządzania klubem;

  • Praca przy kasie fiskalnej, odpowiedzialność rzeczowa i finansowa;

  • Odbieranie połączeń przychodzących i rezerwacja komputerów;

  • Pomoc gościom przy autoryzacji przy komputerze do gier, doradztwo w zakresie konfiguracji gier, urządzeń peryferyjnych, kontrolerów;

  • Kontrola i utrzymanie czystości i porządku w hali, strefach gier, recepcji (regularne procedury kontrolne);

  • Terminowe usuwanie drobnych usterek;

  • Sprzedaż produktów (napojów i przekąsek);

  • Aktywny udział w organizacji wydarzeń organizowanych w klubie;

  • Wykonywanie poleceń.

Wymagania:

  • Poziom użytkownika zaawansowanego w pracy z komputerem PC, umiejętność przeprowadzenia wstępnej diagnostyki problemów i eliminacji drobnych usterek;

  • Znajomość rynku e-sportu i współczesnych gier komputerowych;

  • Możliwość konfiguracji gier online, urządzeń peryferyjnych, kontrolerów;

  • Towarzyskość, chęć pomocy gościowi w przypadku jakichkolwiek pytań;

  • Dobrze wygłoszona, kompetentna mowa;

  • Schludność, schludny wygląd;

  • Koncentracja na kliencie;

  • Efektywność, inicjatywa, punktualność, odpowiedzialność;

  • Znajomość języka polskiego i rosyjskiego.

Oferujemy:

  • ​​​​​​Elastyczny grafik jest omawiany;

  • Jeżeli założone cele zostaną osiągnięte – premia;

  • Benefity za przybycie do klubu po godzinach;

  • Możliwość rozwoju zawodowego. Wszystko jest w Twoich rękach, ważna jest chęć wzrostu i rozwoju wraz z firmą, ponieważ nasze ambicje nie kończą się na jednej cyber arenie;

  • Chętnie rozważymy kandydata na to stanowisko bez doświadczenia zawodowego, ale posiadającego niezbędny poziom i bogactwo wiedzy i umiejętności, zgodnie z wakatem;

  • Z jeszcze większą przyjemnością przyjmiemy do zespołu osobę, która szuka sposobów na rozwiązanie problemów i powierzonych zadań, a nie wymówek i powodów, dla których ich nie wykonała.

  • Jeśli odnajdujesz się w opisie stanowiska, a świat e-sportu i gier komputerowych Cię interesuje, chcesz się rozwijać, pracować w swojej ulubionej dziedzinie - aplikuj na stanowisko, a na pewno spotkamy się na rozmowie kwalifikacyjnej.

  • A jeśli Twoje CV zawiera szczegółowe informacje o Tobie jako o profesjonaliście i o osobie, będzie zawierać Twoje zdjęcie, Twoje zainteresowania - dzięki temu będziemy mogli jeszcze szybciej się z Tobą skontaktować i kontynuować komunikację na rozmowie kwalifikacyjnej.

Czekamy na Ciebie!

Клуб Project Armor Arena- это новый компьютерный клуб в Варшаве с топовым оборудованием, стильным интерьером, высоким классом обслуживания и мощной игровой атмосферой!

Обязанности:

  • ​​​​​​Встреча и регистрация гостей в программе клуба;

  • Информирование гостей клуба о тарифах, скидках и акциях действующих в клубе

  • Работа в программе управления клуба;

  • Работа с кассой, материальная и финансовая ответственность;

  • Прием входящих звонков и бронирование ПК;

  • Помощь гостям в авторизации за игровым компьютером, консультирование по вопросам настройки игр, периферии, контролеров;

  • Контроль и поддержание чистоты и порядка в зале, игровых зонах, зоне ресепшн ( регулярные контрольные процедуры);

  • Своевременное устранение мелких неисправностей;

  • Реализация продукции ( напитки и закуски );

  • Активное участие в организации мероприятий проводимых в клубе;

  • Выполнение поручений управляющего.

Требования:

  • Уверенные навыки( уровень продвинутого пользователя) работы с ПК, умение провести предварительную диагностику проблем и устранить мелкие неисправности;

  • Знание рынка киберспорта, современных компьютерных игр;

  • Умение настраивать онлайн игры, периферию, контроллеры;

  • Общительность, готовность помочь гостю с возникающими вопросами;

  • Хорошо поставленная, грамотная речь;

  • Опрятность, аккуратный внешний вид;

  • Клиентоориентированность;

  • Исполнительность, инициативность, пунктуальность , ответственность;

  • Знание польского и русского языков.

Условия:

  • ​​​​​​График обсуждается; При выполнении поставленных целей - премия; Льготы на посещение клуба в нерабочее время; Возможность карьерного роста. Все в твоих руках, важно желание расти и развиваться вместе с компанией, так как наши амбиции не останавливаются на одной кибер арене; С удовольствием рассмотрим на данную должность кандидата без опыта работы, но с необходимым уровнем и багажом знаний и навыков, в соответствии с вакансией; С ещё большим удовольствием возьмем в команду человека, который ищет способы решения вопросов и поставленных задач, а не отговорки и причины почему он не выполнил их.

  • Если ты узнаешь себя в описании вакансии и мир киберспорта и компьютерных игр тебе интересен, ты хочешь расти и развиваться, работать в любимой сфере - откликайся на вакансию и мы обязательно встретимся на собеседовании.

  • А если твое резюме будет содержать подробную информацию о тебе, как о профессионале и как о личности, в нем будет твое фото, твои увлечения - это поможет нам ещё быстрее связаться с тобой и продолжить общение на собеседовании.

Мы ждём тебя!

Так же для связи можете писать к нам в телеграм Project_Armor

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 909712881