2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Mazowieckie
  5. Dostawca, kurier miejski - Warszawa
  6. Dostawca, kurier miejski - Ochota
Dodane 24 kwietnia 2024

Zaopatrzeniowiec maszyn vendingowych – Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePojazd służbowy: Tak

Szop24 – Innowacyjny operator automatycznych punktów sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Stanowisko: Zaopatrzeniowiec maszyn vendingowych / Opiekun automatycznych punktów sprzedaży

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

· Uzupełnianie produktów w sieci automatycznych punktów sprzedaży

· Dbanie o planogram i właściwą ekspozycję produktów

· Transport produktów do punktów sprzedaży

· Dbanie o czystość i sprawność automatów sprzedażowych

· Podstawowe prace magazynowe (kompletacja towarów, utrzymywanie porządku)

· Podstawowe czynności obsługowo-serwisowe

WYMAGANIA:

· Prawo jazdy kategorii B,

· Sumienność, rzetelność i uczciwość

· Dyspozycyjność i zaangażowanie

· Samodzielność w działaniu

· Mile widziane doświadczenie w merchandisingu lub vendingu

OFERUJEMY:

· Umowa o pracę

· Pracę 5 dni w tygodniu (pon-pt),

· Szkolenia techniczne i branżowe;

· Swobodną, niekorporacyjną atmosferę pracy;

· Młody zespół współpracowników;

· Możliwość rozwoju i awansu;

·  Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej;

·  Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego;

·  Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie.

· Możliwość rozwoju i awansu

NIE CZEKAJ – WYSYŁAJ DO NAS SWOJE CV! JEŚLI CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O NAS WIĘCEJ, ZAJRZYJ NA NASZĄ STRONĘ www.szopautomaty.pl

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 835753286