2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Małopolskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Kraków
  6. Dostawca, kurier miejski - Stare Miasto
Dodane 24 maja 2024

Zaopatrzeniowiec/ kierowca

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BMożliwe środki transportu: SamochódPojazd służbowy: Tak

Opis

OPIS

Opis stanowiska

Firma hotelarska Fragola Apartments poszukuje zaradnej, zorganizowanej i silnej fizycznie osoby potrafiącej dobrze jeździć samochodem.

Wymagamy:

  • dyzpozycyjności

  • aktywnego prawa jazdy kat. B,

  • pracy 5 dni w tygodniu

  • 2-3 pracujących weekendów w miesiącu,

  • punktualności

  • wysokiej kultury osobistej

  • umiejętności korzystania ze smartfona

  • umiejętności pracy w zespole

  • mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Zadania:

  • poruszanie się samochodem po Starym Mieście, przewożenie pościeli i innych niezbędnych rzeczy z głównej siedziby do innych lokalizacji,

  • przyjmowanie dostaw,

  • zakupy,

  • wymiana żarówek, baterii w pilotach, reinstalacja kanałów TV

  • pilnowanie zaopatrzenia magazynów i utrzymanie w nich porządku

Oferujemy:

  • pracę w młodym, sprawnym i sympatycznym zespole,

  • terminowe wypłaty,

  • pracę samodzielną,

  • możliwość rozwoju,

  • ciekawe zadania - brak nudy!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w godzinach 10:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku lub przesłanie CV przez formularz.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 791365687