2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Radom
Dodane 05 kwietnia 2024

Zaopatrzeniowiec Kierowca Kat. C., codziennie zjazd do domu

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. C

Opis

Supermarket "GROSIK" zatrudni pracownika na stanowisko:

·         KIEROWCA KAT. C / ZAOPATRZENIOWIEC

Zakres obowiązków:

·         załadunek/rozładunek towarów -magazyny naszych sklepów

·         kompletowanie, odbieranie zakupów spożywczych we wskazanych hurtowniach oraz z giełdy rolnej wg przygotowanej przez zaopatrywany sklep listy zakupów

·         kontrola ilościowa i jakościowa towaru

·         kierowca/drugi kierowca ciężarówki – kierowcy jeżdżą we 2 osoby na zmianie.

Wymagania:

·         prawo jazdy kategorii C

·         zaświadczenie na przewóz rzeczy

·         karta kierowcy

·         aktualne badania

·         zaświadczenie o niekaralności

·         dyspozycyjność

·         odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę

·         aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do ich uzupełnienia

·         nie wymagamy długoletniego doświadczenia

Oferujemy:

·         dobre warunki pracy i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         praca na miejscu, codziennie zjazd do domu

·         możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego

·         możliwość zwrotu kosztów dojazdów

·         benefity pozapłacowe (świadczenia okolicznościowe, ubezpieczenie grupowe)

Proszę o przesłanie CV przez portal OLX.

Poniżej podawane przez Ciebie dane osobowe w formularzu aplikacyjnym oraz we wgrywanym CV są zbierane przez nas - Grosik Krzesiński i Spółka, Sp. J. Ul. Konopnickiej 3/1u 26-800 Białobrzegi), jako administratora Twoich danych osobowych w celu udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko do nas. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 909594405