2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Swarzędz
Dodane 16 kwietnia 2024

Zaopatrzenie i organizacja budowy

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Swarzędz

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Do Naszego biura poszukujemy obecnie osób, które chcą się rozwijać, zarabiać i wykonywać ciekawą i satysfakcjonującą pracę.

Obowiązki:

·         organizacja budowy inwestycji deweloperskich

·         weryfikacja postępu prac budowlanych

·         zamawianie oraz rozliczenie materiałów i sprzętu niezbędnego na budowie

·         bieżąca kontrola kosztów, raportowanie poniesionych kosztów

·         wyszukiwanie podwykonawców

·         kontakt z kontrahentami w celu koordynacji zamówień i zleceń

·         reagowanie na bieżące potrzeby ekip budowlanych

·         udział w przygotowaniu dokumentacji powykonawczej i odbiorowej, uczestnictwo w odbiorach częściowych i końcowym

·         prowadzenie prac administracyjno – biurowych

Kwalifikacje:

·         wiedza techniczna i budowlana

·         umiejętność czytania rysunku technicznego

·         praktyczna znajomość Ms Office, w tym przede wszystkim MS Excel

·         prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

·         narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód firmowy – do uzgodnienia)

·         szkolenia doskonalące

·         dobrą atmosferę i wsparcie na każdym etapie pracy.

O nas:

Doświadczenie zawodowe obejmuje 23-letnią praktykę w zakresie planowania przestrzennego, geodezji, budownictwa, wyceny nieruchomości, obrotu nieruchomościami, finansowania i realizacji projektów inwestorskich.

Lokalizacja

Swarzędz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Swarzędz
ID: 912239685