2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Ryn
Dodane 23 kwietnia 2024

Zamek Ryn zatrudni specjalistę ds. sprzedaży indywidualnej

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ryn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Wymagania:

wykształcenie wyższe Znajomość języka angielskiego,

* Doświadczenie w pracy przy sprzedaży usług min 2lata,

znajomość i umiejętność stosowania technik sprzedażowych w rozmowie telefonicznej, Wysoki poziom kultury osobistej,

*Umiejętność pracy w zespole,

Otwartość w kontakcie z innymi ludźmi, Umiejętność obsługi pakietu MS Office, Internetu, poczty elektronicznej,

*Znajomość programów hotelowych oraz doświadczenie w branży turystyczno-hotelarskiej będzie dodatkowym atutem

Zadania: sprzedaż usług hotelu w zakresie turystyki indywidualnej, dokonywanie rozliczeń pobytów indywidualnych i grupowych, *współpraca z innymi działami Hotelu.

Co oferujemy:

*Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

*Motywacyjne premie i dodatki

*Szkolenia w zakresie sprzedaży i obsługi

*Rozwój intelektualny,

*Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole

*Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego

* Preferencyjne ceny w Hotelach Grupy Anders

Rodzaje wynagrodzenia dodatkowego:

  • Premia świąteczna

  • Premia za wyniki pracy

Świadczenia dodatkowe:

  • Imprezy firmowe

  • Ubezpieczenie na życie

  • Zniżki pracownicze

*Umożliwiamy kontynuowanie nauki zaocznej poprzez odpowiednie dostosowanie grafiku,

Lokalizacja

Ryn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ryn
ID: 913878724