2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Koczargi Nowe
Dodane 18 kwietnia 2024

ZAKWATEROWANIE/Praca w lakierni proszkowej/pracownik fizyczny/piaskarz

Lokalizacja

Koczargi Nowe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Nowa lakiernia proszkowa zatrudni pracowników na stanowisko pomocnik lakiernika z możliwością zakwaterowania.

Zakres obowiązków:

· przygotowanie powierzchni elementów do malowania (odtłuszczanie, szlifowanie)

· zawieszanie elementów do malowania

· obsługa elektronarzędzi

· załadunek, rozładunek, pakowanie

· weryfikacja jakościowa i ilościowa malowanych elementów

· dbałość o stanowisko pracy i powierzony sprzęt

· utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Zatrudnimy zarówno osoby posiadające doświadczenie jak również osoby do przyuczenia.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 7-16

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi przez nas osobami.

Lokalizacja

Koczargi Nowe,

Mazowieckie

Mazowieckie, Koczargi Nowe
ID: 912727227