2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Tychy
Dodane 29 kwietnia 2024

Zakład produkcyjny w Tychach szuka HYDRAULIKA

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Poszukujemy pracownika do prac HYDRAULICZNYCH.

Firma zajmująca się od 25 lat produkcją urządzeń hakowych, wywrotek, beczek asenizacyjnych i innych sprzętów komunalnych poszukuje do swojego oddziału w Tychach HYDRAULIKA posiadającego doświadczenie w wykonywaniu instalacji hydraulicznych w pojazdach specjalnych

Zakres obowiązków:

Oczekujemy:

·        wykonywanie instalacji hydraulicznych w produkowanych pojazdach (urządzenia hakowe, wywrotki, zabudowy asenizacyjne, śmieciarki)

·         umiejętności czytania rysunku technicznego,

·         bardzo dobra organizacja pracy własnej,

·         odpowiedzialność za powierzone zadania, terminowość

Oferujemy:

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B

·         stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

·         Możliwość rozwoju, szkoleń, przestrzeń do realizacji pomysłów oraz możliwość wdrażania dobrych praktyk na stanowisku pracy

·         Miłą atmosferę pracy, gdzie pomagamy i wspieramy się wzajemnie

·         Dobre warunki pracy oraz korzystne zarobki wraz z możliwym systemem premiowym

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 907720481