2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Zachodniopomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kołobrzeg
Dodane 07 maja 2024

Zakład Pogrzebowy Onyks zatrudni pracownika

Lokalizacja

Kołobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Zakład Pogrzebowy Onyks, z siedzibą w Kołobrzegu, Białogardzie, Świdwinie i Ramlewie, zatrudni pracownika.

Wymagania to czynne prawo jazdy kategorii B, brak przeciwskazań oraz gotowość do pracy przy higienie i transporcie osób zmarłych.

Praca w godzinach 7-15, możliwe nadgodziny.

Główne obowiązki to:

Obsługa ceremonii pogrzebowych, transport i higiena przy osobach zmarłych, kopanie, zakopywanie grobów.

Od kandydatów wymagamy wysokiej kultury osobistej i nienagannej prezencji.

Istnieje możliwość przeszkolenia, aczkolwiek doświadczenie będzie dodatkowym atutem,

Atrakcyjne wynagrodzenie i strój służbowy.

Więcej informacji pod nr telefonu: 53*******31

lub w naszym biurze w Kołobrzegu Al. Św. Jana Pawła II 30

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 870756605