2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Kujawsko-pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Toruń
Dodane 25 kwietnia 2024

Zakład Mleczarski w Toruniu zatrudni mechanika napraw wózków widłowych

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakład Mleczarski w Toruniu zatrudni mechanika maszyn produkcyjnych.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie.

ZADANIA NA STANOWISKU: ·

Rozpoznawanie przyczyn oraz usuwanie awarii mechanicznych występujących w wózkach widłowych; ·

Konserwacja urządzeń (uzupełnianie olejów, smarowanie łożysk, regulacje); Wykonywanie przeglądów i remontów.

NIEZBĘDNE KOMPETENCJE/OCZEKIWANIA: ·

Wykształcenie min. zawodowe (mile widziane średnie techniczne); ·

Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; ·

Samodzielność i operatywność w działaniu; ·

Oferujemy:

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wiedzy,

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w rynku,

- dodatkowe ubezpieczenie na życie,

-deputat w wyrobach  mleczarskich,

- premia inflacyjna,

- pakiet medyczny.

 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj". Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W CV prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zmianami)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres jednego roku. Informujemy, że Administratorem danych jest Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu przy ul. Przemysłowej 3, 99-400 Łowicz. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 691772448