2. Praca
  3. Franczyza / Własna firma
  4. Franczyza / Własna firma - Mazowieckie
  5. Franczyza / Własna firma - Piaseczno
Sylwia
Dodane 17 czerwca 2024

Żabka w Piasecznie - biznes dla Ciebie!

Wynagrodzenie

25 000 - 25 001 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Poszukujemy Franczyzobiorcy do Prowadzenia Sklepu Żabka w Piasecznie

Miejsce pracy: Piaseczno

Rodzaj pracy: Franczyza

Opis stanowiska: Żabka Polska,

dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów convenience, poszukuje przedsiębiorczych i zdeterminowanych osób do prowadzenia własnego sklepu Żabka w Piasecznie. Jeśli marzysz o prowadzeniu własnego biznesu z uznaną marką, to oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy:

• W pełni wyposażony sklep: Gotowy do natychmiastowego rozpoczęcia działalności.

• Wsparcie marketingowe: Reklamy i promocje, które przyciągają klientów.

• Opieka operacyjna: Pomoc i doradztwo doświadczonych managerów regionalnych.

• Szkolenia: Kompleksowe szkolenia z zakresu zarządzania sklepem, sprzedaży i obsługi klienta.

• Atrakcyjne warunki finansowe: Stabilny i przewidywalny model biznesowy z możliwością atrakcyjnych zarobków.

• Elastyczność: Możliwość prowadzenia biznesu na własnych zasadach w ramach wytycznych sieci. Wymagania:

• Przedsiębiorczość: Chęć prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

• Doświadczenie w handlu lub zarządzaniu: Mile widziane, ale niekonieczne - zapewniamy pełne szkolenie.

• Zdolności interpersonalne: Umiejętność zarządzania zespołem i obsługi klienta na najwyższym poziomie.

• Zaangażowanie: Gotowość do ciężkiej pracy i poświęcenia na rzecz sukcesu sklepu.

• Kapitał początkowy: Własne środki finansowe na pokrycie kosztów początkowych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 921178148