2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kraków
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Podgórze
Dodane 09 kwietnia 2024

ŻABKA w Krakowie na ul.Ivo Andricia 21 Przyjmie. Praca od zaraz:)

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Kasjer/Sprzedawca sklep Żabka

Obowiązki :

obsługa klienta zgodnie z zasadami sieci

obsługa kasy fiskalnej

dbanie o ekspozycję towaru zgodnie z zasadami sieci

przyjmowanie i rozkładanie dostaw - zawsze z pomocą drugiej osoby

utrzymanie porządku na sali sprzedaży/magazynie

aktywny udział w życiu sklepu: kontrola terminów przydatności do spożycia produktów, dbanie o czystość, higienę i estetykę sklepu

Oczekiwania:

książeczka sanepidowska (lub chęci do jej założenia)

punktualność, rzetelność i uczciwość

umiejętności pracy w zespole

Kultura osobista

mile widziane doświadczenie pracy w sklepie, lecz niekonieczne

gotowość podjęcia pracy zmianowej (6-14:30 / 14:30-23:00)

Oferujemy:

Pracę 4-6 dni w tygodniu

umowa zlecenie

Terminowe wynagrodzenie + premie (np. za wysoką ocenę podczas audytu standardów i wizyty „tajemniczego klienta”)

Elastyczny grafik

dobrą atmosferę pracy

stabilne zatrudnienie

praca w systemie dwuzmianowym

prace w miłej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 808130438