2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Mokotów
Dodane 21 maja 2024

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu zatrudni WYKŁADOWCĘ NA KIERUNKU PODOLOGIA

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

*prowadzenie zajęć dydaktycznych w ramach kierunku podologia w formie stacjonarnej i zdalnej

*właściwe prowadzenie dokumentacji dydaktycznej, zgodnie z obowiązującymi standardami, doskonalenie form dydaktycznych i metod weryfikacji efektów kształcenia,

*współpraca z działami w uczelni.

Wymagane kompetencje:

wykształcenie wyższe kierunkowe; *dyspozycyjność w weekendy; *wysoka kultura osobista; *inicjatywa i zaangażowanie. *Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu zajęć ze studentami,

Oferujemy:

pracę w stabilnej,

rozwijającej się uczelni,

zatrudnienie na stanowisku dydaktycznym w oparciu o umowę zlecenie/ B2B,

ciekawą i samodzielną pracę w jednej z największych uczelni medycznych w kraju,

możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia umiejętności.

CV prosimy wysyłać za pośrednictwem OLX.

Klauzula informacyjna rekrutacja

1. Administratorem danych osobowych jest Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu, adres: ul. Jagiellońska 4, 85-067 Bydgoszcz, • 2. Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych (zwanego dalej: IOD), z którym można się skontaktować w sprawach ochrony swoich danych osobowych: Ryszard Kudlicki, • 3. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu: • a. przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie uprawnienia wynikającego z art. 22¹ kodeksu pracy, w zakresie: imienia i nazwiska, daty urodzenia, danych kontaktowych, wykształcenia, kwalifikacji zawodowych i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia. Podstawą przetwarzania wyżej wymienionych danych osobowych jest wykonanie obowiązku nałożonego przepisami prawa (art. 6 ust. 1 lit. c) RODO), • b. przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie Państwa zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych, tj. danych osobowych innych niż wskazane w punkcie powyżej, przekazanych w CV, formularzu, liście motywacyjnym i innych dokumentach. Podstawą przetwarzania jest ta zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO), • c. realizacji uzasadnionego interesu administratora w zakresie danych pozyskanych od Państwa w trakcie procesu rekrutacji w związku ze sprawdzeniem Państwa umiejętności i zdolności potrzebnych do pracy na określonym w ogłoszeniu stanowisku. Podstawą przetwarzania tych danych jest nasz uzasadniony interes (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO), • d. realizacji uzasadnionego interesu administratora na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów, wykazania wykonania obowiązków dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji, w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi oraz w celu możliwości udzielania odpowiedzi na pisma, wnioski i żądania (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. f) RODO), • Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. • 4. Państwa dane osobowe będą przekazywane podmiotom przetwarzającym dane w imieniu ADO, tj. uczestniczącym w wykonaniu naszych czynności w ramach prowadzonej przez nas działalności lub działającym na nasze zlecenie: pracownikom, dostawcom usług księgowych, rachunkowych, prawnych, podatkowych, audytowych, kurierskich oraz operatorom pocztowym, a także podmiotom współpracującym: Wyższą Szkołę Nauk o Zdrowiu. Ponadto, Państwa dane osobowe mogą być udostępniane innym podmiotom, jeśli taki obowiązek wynika z przepisów prawa. • 5. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich/organizacji międzynarodowych. • 6. W zakresie przewidzianym przepisami prawa przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do żądania przenoszenia danych. • 7. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi na przetwarzanie danych przez Administratora do Prezesa UODO. • 8. Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji oraz w celu ochrony przed ewentualnymi roszczeniami mogącymi pojawić się w związku z prowadzoną uprzednio rekrutacją (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) czyli przez 4 lata od końca roku, w którym zakończono postępowanie rekrutacyjne, w tym 3 lata to najdłuższy możliwy okres przedawnienia roszczeń, dodatkowy rok jest na wypadek roszczeń zgłoszonych w ostatniej chwili i problemów z doręczeniem, a liczenie od końca roku służy określeniu jednej daty usunięcia danych w danym roku. • 9. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 918294974