2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Czeladź
  7. Obsługa produkcji - Piaski
Dodane 19 kwietnia 2024

Wytaczarz/ operator wytaczarki

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Czeladź, Piaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Energo – Eko – System Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą inżynierską działającą na polskim rynku od 1991r., która wdrożyła, produkuje i udoskonala własne technologie transportu pneumatycznego.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Wytaczarz/ Operator wytaczarki

Miejsce pracy: Czeladź

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn manualnychwytaczarka,

  • sprawdzanie poprawności wykonywanych detali zgodnie z dokumentacją techniczną i wymaganiami jakościowymi.

Wymagania:

  • doświadczenie w manualnej obsłudze urządzeń typu wytaczarka minimum 1 rok, możliwość przyuczenia,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania,

  • Pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 6-14 od poniedziałku do piątku,

  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe oraz pakiet medyczny Medicover.

Jeżeli interesujesz się obróbką metali, lubisz pracę w warsztacie (czystym i ogrzewanym), posiadasz zdolności manualne - zadzwoń, przyuczymy i pomożemy wdrożyć do zawodu.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Eko - System Sp. z o.o. z siedzibą w Czeladzi przy ul. Nowopogońskiej 98 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Eko - System Sp. z o.o. z siedzibą w Czeladzi przy ul. Nowopogońskiej 98. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Śląskie

Śląskie, Czeladź, Piaski
ID: 900339106