2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Opolskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Opole
Dodane 02 kwietnia 2024

Wysokie Zarobki OPOLE Call Center, wolne weekendy

Wynagrodzenie

4 242 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma działająca w branży marketingu internetowego poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży.

Opis stanowiska:

  • kontakt telefoniczny z obecnymi i potencjalnymi klientami biznesowymi firmy.

Wymagania:

  • dobra dykcja, komunikatywność,

  • sumienność, samodyscyplina,

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy (planowania kontaktu z klientami),

  • pozytywne nastawienie,

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży call center bądź sprzedaży bezpośredniej,

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach (max. 8:00- 16:00),

  • gwarantowaną podstawę godzinową,

  • atrakcyjny system prowizyjny i premiowy,

  • szkolenie wstępne,

  • umowę o pracę po okresie próbnym,

  • możliwość wcześniejszego wyjścia po osiągnięciu założonego celu,

  • zdobycie cennego doświadczenia w zakresie e-marketingu i mediów społecznościowych,

  • miłą atmosferę w zgranym zespole

dzialobslugikont2[małpa]gmail.com

tel: 7'9'4'1'7'3'0'0'4

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 559232196