2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Ursus
Dodane 20 maja 2024

Monter instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych / brygadzista

Wynagrodzenie

9 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Obowiązki

  • Montaż i uruchomienie urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła

  • Dbanie o powierzone mienie

  • Przestrzeganie przepisów BHP

  • Zarządzanie ekipą montażową

Wymagania

  • Znajomość branży chłodniczej i klimatyzacyjnej

  • Odpowiedzialność

  • Umiejętność pracy w zespole i nastawienie na jakość

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do podróży służbowych

Mile widziane

  • Certyfikat F-GAZ

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Posiadanie uprawnień elektrycznych SEP do 1 kV

  • Umiejętność lutowania twardego i doświadczenie w pracy z instalacjami elektrycznymi.

 Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy

  • Pracę w dużej organizacji oferującej możliwość rozwoju wynagrodzenia adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • Atrakcyjny system premii uznaniowych

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju zawodowego oraz uzyskanie uprawnień branżowych ( F-GAZ, SEP, itd. ) szkolenia u producentów urządzeń klimatyzacyjnych

  • kata multisportu

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 883108658