2. Praca
  3. Wykładanie i ekspozycja towaru
  4. Wykładanie i ekspozycja towaru - Mazowieckie
  5. Wykładanie i ekspozycja towaru - Warszawa
  6. Wykładanie i ekspozycja towaru - Bemowo
Dział HR
Dodane 26 kwietnia 2024

Wykładanie towaru - Warszawa ul. Połczyńska

Wynagrodzenie

193 - 207 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

MS Services Sp.z.o o – jest liderem branży wsparcia sprzedaży w Polsce od 2003r., świadczącym usługi merchandisingu, outsourcingu i promocji. Pracujemy na terenie dużych sieci handlowych oraz punktów sprzedaży detalicznej.  Obecnie, w związku z realizacją projektu dla jednego z naszych kluczowych Klientów, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Szukamy Merchandisera - Osoby wykładającej towar

Oferujemy:

·       Stawka godzinowa – 27,70zł brutto,

·       Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

·       Pełne wdrożenie w wykonywane obowiązki,

·       Pakiet szkoleń e-learningowych,

·       Stabilną, dłuższą współpracę,

·       Możliwość rozbudowania pakietu godzin o dodatkowe zlecenia,

·       Dedykowaną infolinię zapewniającą wsparcie techniczne w godzinach pracy.

Lokalizacja

·       Hala, ul. Połczyńska 103

Termin wykonywania zlecenia:

·       2x w tygodniu

·       W godzinach otwarcia sklepu

·       7 godzin w miesiącu

Zadania:

·       Wykładanie i promowanie towaru,

·       Budowanie spójnych ekspozycji dodatkowych,

·       Dbanie o standardy ustawienia produktów i estetykę ekspozycji,

·       Raportowanie serwisu w aplikacji mobilnej.

Oczekujemy:

·       Warunek konieczny!! Książeczka sanepidowska lub aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych,

·       Zaangażowanie w wykonywane obowiązki i motywacja,

·       Stały dostęp do Internetu na urządzeniu mobilnym,

·       Dyspozycyjność w tygodniu,

  • Mile widziany status studenta lub ucznia.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ. Nie wymagamy CV, wystarczą Twoje dane kontaktowe.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 911295100