2. Praca
  3. Wykładanie i ekspozycja towaru
  4. Wykładanie i ekspozycja towaru - Śląskie
  5. Wykładanie i ekspozycja towaru - Katowice
  6. Wykładanie i ekspozycja towaru - Piotrowice-Ochojec
Dodane 29 kwietnia 2024

wykładanie towaru Intermarche Katowice

Lokalizacja

Katowice, Piotrowice-Ochojec

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnimy od zaraz pracownika do wykładania towaru

Zakres obowiązków:

  • wykładanie towaru na półki

  • dbanie o prawidłową ekspozycję produktów

  • kontrola dat ważności i etykiet cenowych

Wymagania:

  • sprawność fizyczna

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę i umiejętność pracy w zespole

  • uczciwość i chęci do pracy

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • praca min. 3 dni w tyg (wt, czw, sob) w godzinach 7:00-15:00

  • stabilną, dłuższą współpracę

Chętnych prosimy o przesyłanie CV, kontakt telefoniczny, bądź o zgłoszenie swojej kandydatury kierownikowi sklepu

Śląskie

Śląskie, Katowice, Piotrowice-Ochojec
ID: 766617889