2. Praca
  3. Wykładanie i ekspozycja towaru
  4. Wykładanie i ekspozycja towaru - Łódzkie
  5. Wykładanie i ekspozycja towaru - Łódź
  6. Wykładanie i ekspozycja towaru - Widzew
Dodane 22 kwietnia 2024

Wykładanie towaru artykuły przemysłowe

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Lider w sprzedaży artykułów do pakowania prezentów poszukuje kandydatki / kandydatów do pracy na stanowisku:

Wykładanie Towaru / Merchandiser

Miejsce pracy: hipermarkety i markety na terenie Łodzi oraz województwa łódzkiego

Obowiązki:

- dbanie o zachowanie standardów merchandisingowych klientów

- dbanie o ekspozycję towarów na półkach sklepowych

- dbanie o odpowiedni zapas artykułów sprzedawanych przez firmę w marketach

- udział w okresowych inwentaryzacjach

- współpraca z regionalnymi przedstawicielami handlowymi

- raportowanie wyników pracy

- wykładanie towaru

Wymagania:

- silna motywacja do pracy

- zorientowanie na realizację celów

- dobra organizacja pracy własnej

- mile widziane doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi

- aktualna książeczka badań Sanepidu

- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- samochód służbowy

- różnorodną i pełną wyzwań pracę

- stabilne zatrudnienie

- wynagrodzenie 20zł netto / godzinę

- praca 35-40 / tydzień

Proszę o przesłanie CV w formacie pdf zawierającego klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 699642559