2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Ursus
Dodane 19 kwietnia 2024

Wychowawca w prywatnym przedszkolu - pełny etat, Warszawa Ursus

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Stacja Integracja – Przedszkole Ogólnodostępne na Ursusie poszukuje nauczyciela/wychowawcy grupy!

Miejsce pracy:

Przedszkole Ogólnodostępne „Stacja Integracja” ul. Habicha, Warszawa Ursus

Zapraszamy do naszego zespołu, jeśli masz:

 ukończone studia na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna

 doświadczenie na podobnym stanowisku pracy (mile widziane)

 łatwość komunikacji, w tym komunikacji z rodzicami

 umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

 współpraca z nauczycielami i innymi specjalistami, rodzicami przy prowadzeniu działań związanych z rozpoznawaniem indywidualnych potrzeb dzieci

 wspieranie nauczycieli, rodziców i dzieci przy rozwiazywaniu problemów dydaktyczno – wychowawczych

 udzielanie pomocy pedagogicznej dzieciom, rodzicom i nauczycielom

 prowadzenie zajęć w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dzieci

 Oferujemy:

– umowę o pracę na pełny etat

– wsparcie drugiego nauczyciela

– pracę w małych grupach

– możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kompetencje

– możliwość nawiązania współpracy z fundacjami

Dodatkowo możesz liczyć na:

– premie uznaniowe

– świąteczne bonusy

– darmowy pakiet badań na każde urodziny

– premie rzeczowe

Wynagrodzenie: – 4500 – 6000 brutto, w zależności od doświadczenia

W celu zgłoszenia swojej kandydatury prosimy o przesłanie CV

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?

Zapraszamy na naszą stronę --> stacjaintegracja.pl

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 890141391