2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Siemianowice Śląskie
ZTE.pl
Dodane 13 maja 2024

Wulkanizator, serwisant ogumienia ciężarowego

Wynagrodzenie

5 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem ZTE TRUCK Serwis poszukujemy obecnie pracowników na stanowisko:

Wulkanizator, Serwisant Ogumienia Ciężarowego

Do obowiązków pracownika będzie należało:

  • Wykonywanie napraw opon ciężarowych.

  • Dbanie o swoje stanowisko pracy - czystość, porządek.

  • Utrzymanie powierzonego mienia w pełnej sprawności.

  • Przestrzeganie zasad pracy ustalonych w Firmie.

  • Szczególna dbałość o powierzone mienie Klienta.

Wymagania:

  • Doświadczenie na omawianym stanowisku min. 2 lata.

  • Umiejętność współpracy z Klientami oraz Zespołem Firmy.

  • Skrupulatność, uczciwość, sumienność oraz odpowiedzialność.

  • Kreatywność przy wykonywanych pracach.

Oferujemy:

  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin.

  • Ubezpieczenie lekowe PZU

  • pakiet sportowy Medicover

  • Atrakcyjny system premiowania.

  • Możliwości rozwoju. Szkolenia.

  • Gwarancja terminowej płatności wynagrodzenia.

Numer referencyjny do rekrutacji: OLT/04/2024

www.truck.zte.pl

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Siemianowice Śląskie
ID: 792574292