2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Gdynia
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Chwarzno-Wiczlino
Dodane 02 kwietnia 2024

Wulkanizator / Pracownik serwisu opon / Monter opon

Wynagrodzenie

6 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Witam

Zatrudnimy dwie osoby na stanowisko pomocnika wulkanizatora

Miło widziane doświadczenie

OBOWIĄZKI:

- Potrzebujemy osoby do odkręcania i przykręcania kół, noszenia przechowalni z magazynów oraz utrzymywania porządku w miejscu pracy.

OFERUJEMY:

- Prace na sezon wymiany opon od kwietnia do końca maja

- przeszkolenie

Rekrutacja tylko po przez kontakt telefoniczny 50*******56

Nasz Warsztat znajduję się w Gdyni na ul. Stanisława Zauchy 17

Drugi Warsztat znajduje się w Koleczkowie na ul. Chylońskiej 6

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Chwarzno-Wiczlino
ID: 661743061