2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warszawa
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Włochy
Dodane 29 kwietnia 2024

Wulkanizator pojazdów ciężarowych

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • wymiana i naprawa opon w pojazdach ciężarowych i naczepach,

  • montaż i demontaż kół w pojazdach ciężarowych i naczepach,

  • prowadzenie gospodarki magazynowej opon,

  • obsługa urządzeń wulkanizacyjnych,

  • prowadzenie dokumentacji serwisowej dotyczącej przeprowadzonych czynności wulkanizacyjnych,

  • utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy.

Nasze wymagania

  • samodzielność, kultura osobista, uczciwość, punktualność,

  • doświadczenie na stanowisku wulkanizatora pojazdów ciężarowych lub maszyn,

  • pełna dyspozycyjność,

  • dbanie o powierzone mienie.

Mile widziane

  • znajomość zagadnień związanych z naprawami, obsługą i eksploatacją taboru ciężarowego,

  • znajomość języka rosyjskiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • telefon służbowy,

  • pakiet medyczny LuxMed,

  • bezpłatna siłownia na terenie Firmy,

  • pracę na nowoczesnym taborze ciężarowym.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 915241058