2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Katowice
  7. Administracja, prace biurowe - Ligota-Panewniki
Dodane 11 kwietnia 2024

Współpraca z zarządem i księgowością - rozrachunki i administracja

Wynagrodzenie

30 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Katowice, Ligota-Panewniki

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Współpraca z zarządem i księgowością - rozrachunki i finanse, administracja dokumentami w sklepie internerowym E-Commmerce.

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – wystarczy motywacja i zaagażowanie, a my zadbamy o rozwój Twoich umiejętności i odpowiednio Cię przeszkolimy.

Mile widziane trwające lub zakończone studia związana z rachunkowością i finasami. Nie czekaj i aplikuj teraz!

Początkowe zadania:

  • Nauka firmowego systemu e-commerce opartego na sklepie Prestashop i integracjach

  • Eksport i analiza plików CSV w programie excel od partnerów takich jak allegro, przelewy24 inpost

  • przetwarzenia plików i wyciąganie z nich instotnych informacji umożliwiających optymalizację działu księgowości

Wymagania

  • ukończone 18 lat i status studenta studenta

  • umiejętność odnalezienia się w sytuacjach wielozadaniowych

  • "ścisły umysł" pozwalający na dostrzeganie podobieństw i wnioskowanie

  • chęć do pracy i samorozwoju

  • przesłanie CV przez portal OLX z dopiskiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NAMEDYCYNE SP. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Na początek oferujemy:

  • przez pierwsze 6 miesięcy wynagrodzenie 30 zł/h, po okresie próbnym możliwe zwiększenie stawki

  • bardzo elastyczny grafik pracy

  • możliwość pracy częściowo zdalnej

Dołącz do naszego zespołu już dziś!

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Ligota-Panewniki
ID: 911019318