2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Opolskie
  5. Montaż i serwis - Brzeg
Dodane 09 kwietnia 2024

WSPARCIE TECHNICZNE w Coton Fit & Beauty w Brzegu

Lokalizacja

Brzeg

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Opis

WSPARCIE TECHNICZNE w Coton Fit&Beauty

Miejsce pracy: Brzeg

Coton Fit&Beauty to największy klub fitness w Brzegu i okolicy. Do dyspozycji klubowiczów jest dwupoziomowa siłownia, 2 sale fitness, strefa sztuk walki z matą, ringiem oraz oktagonem, a także strefa funkcjonalna i studio treningu EMS. Klub otwarty jest od poniedziałku do niedzieli, w godzinach dzięki którym nasi klubowicze mogą pogodzić pracę z treningiem i relaksem. Coton Fit&Beauty to nie tylko miejsce treningu ale również regeneracji i zadbania o wygląd. Do dyspozycji klubowiczów posiadamy Strefę Saun, w której znajdują się sauna sucha, sauna parowa, sauna infrared a także Strefę Beauty z licznymi zabiegami pielęgnacyjnymi na twarz i ciało, masażami oraz zabiegami stylizacyji brwi, rzęs i paznokci.

Więcej o nas znajdziecie na naszej stronie internetowej www.cotonfit.pl

OPIS STANOWISKA:

- nadzorowanie stanu technicznego sprzętu i akcesoriów treningowych,

- naprawa sprzętu i akcesoriów treningowych (regulowanie elementów, dokręcanie śrub, wymiana zużytych elementów etc.),

- montaż urządzeń i sprzętów na siłowni (przykręcanie elementów do ścian, podłogi etc.),

- pilnowania i dbanie o porządek na salach treningowych (odkładanie maszyn i akcesoriów na swoje miejsca).

WYMAGANIA:

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 11:00 i/lub 18:00 – 22:00,

- chęć pracy w niektóre weekendy,

- umiejętności techniczne – zamiłowanie do majsterkowania,

- mile widziana znajomość działania sprzętu treningowego.

Prześlij nam swoje CV ze zdjęciem oraz dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Coton Fit&Beauty Beata Kotowicz dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Lokalizacja

Brzeg,

Opolskie

Opolskie, Brzeg
ID: 902465253