2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Ustka
ALDI Sp. z o.o.
Dodane 29 kwietnia 2024

Wsparcie sklepu na umowę zlecenie Ustka, ul. Ogrodowa 1 od 15.06.

Wynagrodzenie

32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ustka

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Jesteśmy jedną z wiodących firm handlowych w Europie. Od ponad 110 lat sprawiamy, że zakupy są tak proste, jak to tylko możliwe – wszędzie i dla każdego.

Twoje zadania

Wspierasz pracowników sklepu w ich codziennych zadaniach:

  • wykładasz produkty i dbasz o ich prawidłowe ułożenie,

  • dbasz o wygląd sklepu i porządek,

  • obsługujesz klientów, w tym także na stanowisku kasowym.

Twoje wynagrodzenie:

Oferujemy wynagrodzenie: 32 zł brutto/h

Nasze oczekiwania

  • możesz rozpocząć z nami współpracę na podstawie umowy zlecenia na dwie zmiany i w weekendy,

  • masz przyjazne podejście do klientów,

  • lubisz współpracować w zespole.

Twoje aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowę zlecenie na minimum miesiąc od 15.06.2024 do 24.08.2024.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w handlu.

  • Pracę w zgranym zespole.

Proces rekrutacji

Złóż aplikację

Kliknij przycisk aplikuj po prawej stronie w tym ogłoszeniu i wypełnij formularz.

Poczekaj na kontakt

Dzwonimy do wybranych kandydatów i zapraszamy ich na spotkanie rekrutacyjne.

Spotkaj się z nami

Na spotkaniu opowiesz nam o sobie i swoim doświadczeniu. Dowiesz się też więcej o pracy na stanowisku, na które aplikujesz.

Poczekaj na decyzję

Po spotkaniu skontaktujemy się z Tobą i przekażemy Ci naszą decyzję.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ustka,

Pomorskie

Pomorskie, Ustka
ID: 913712179