2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gliwice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
ALDI Sp. z o.o.
Dodane 23 kwietnia 2024

Wsparcie sklepu na umowę zlecenie - Gliwice, ul. Strzody 1

Lokalizacja

Gliwice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Jesteśmy jedną z wiodących firm handlowych w Europie. Od ponad 110 lat sprawiamy, że zakupy są tak proste, jak to tylko możliwe – wszędzie i dla każdego.

Twoje zadania

Wspierasz pracowników sklepu w ich codziennych zadaniach:

  • wykładasz produkty i dbasz o ich prawidłowe ułożenie,

  • dbasz o wygląd sklepu i porządek,

  • obsługujesz klientów.

Nasze oczekiwania

  • możesz od zaraz rozpocząć z nami współpracę na podstawie umowy zlecenia,

  • możesz pracować na dwie zmiany i w weekendy,

  • lubisz pracować w zespole,

  • masz przyjazne podejście do klientów.

Twoje aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowę zlecenie.

  • Pracę od zaraz.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w handlu.

  • Życzliwą atmosferę pracy.

Proces rekrutacji

Złóż aplikację

Kliknij przycisk aplikuj po prawej stronie w tym ogłoszeniu i wypełnij formularz.

Poczekaj na kontakt

Dzwonimy do wybranych kandydatów i zapraszamy ich na spotkanie rekrutacyjne.

Spotkaj się z nami

Na spotkaniu opowiesz nam o sobie i swoim doświadczeniu. Dowiesz się też więcej o pracy na stanowisku, na które aplikujesz.

Poczekaj na decyzję

Po spotkaniu skontaktujemy się z Tobą i przekażemy Ci naszą decyzję.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Śródmieście
ID: 912212612