2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Pietrzykowice (gm. Kąty Wrocławskie)
Dodane 21 maja 2024

Wsparcie produkcji/Kontrola jakości - zlecenie weekendowe.

Wynagrodzenie

27,70 - 35,50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Pietrzykowice (gm. Kąty Wrocławskie)

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Kontrola wizualna i pakowanie wyrobów z branży AGD i Automotive

Opis stanowiska

Praca dodatkowa/dorywcza w weekendy.

Praca polega na kontrolowaniu wyrobów gotowych według instrukcji kontroli oraz pakowania do kartonów i pojemników zbiorczych według instrukcji pakowania.

Elementem pracy jest dbanie o porządek na stanowisku oraz raportowanie wykonywanych zadań.

Lokalizacja: Pietrzykowice gm. Kąty Wrocławskie

Zadania

1. Odbieranie produktu z taśmy/opakowań zbiorczych

2. Kontrola wizualna jakości wyrobu

3. Pakowanie gotowych wyrobów w opakowania zwrotne/kartony - układanie na paletach

Oferujemy

• System pracy 12h - 2 zmianowy

• Umowę zlecenie z możliwością długotrwałej współpracy

Oczekujemy

1. Dyspozycyjności do pracy w weekend

2. Dobrej organizacji pracy własnej

3. Zaangażowania w pracę oraz rzetelne wykonywanie zadań

4. Doświadczenie w pracy przy kontroli jakości/produkcji będzie dodatkowym atutem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV bądź kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Pietrzykowice (gm. Kąty Wrocławskie),

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Pietrzykowice (gm. Kąty Wrocławskie)
ID: 919898675