2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Podlaskie
  6. Wsparcie techniczne - Białystok
  7. Wsparcie techniczne - Jaroszówka
Dodane 21 kwietnia 2024

Wsparcie IT - Informatyk

Lokalizacja

Białystok, Jaroszówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Opis stanowiska pracy:

  • wsparcie techniczne klientów w szeroko rozumianym IT

  • bieżąca obsługa klientów (wsparcie techniczne świadczone głównie przy użyciu narzędzi zdalnego dostępu)

  • opieka nad eksploatacją systemów informatycznych u klientów

  • konfiguracja stacji roboczych, drukarek oraz urządzeń sieciowych (routery, NAS-y itp.)

  • pomoc przy wdrażaniu aplikacji u klientów

  • usuwanie usterek sprzętu komputerowego

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (elektronika lub specjalizacja IT)

  • znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows

  • praktyczna znajomość zagadnień dotyczących współdzielenia zasobów (plików, drukarek)

  • umiejętność rozpoznawania i usuwania typowych usterek sprzętu komputerowego

  • czynne prawo jazdy kategorii B

  • zaangażowanie przy realizacji powierzonych zadań

Dodatkowymi atutami będą (niewymagane):

  • umiejętność diagnostyki i administracji sieciami LAN

  • umiejętność obsługi stacji i serwerów pracujących w domenie Active Directory

  • znajomość administracji Windows Server

  • doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych

  • doświadczenie na stanowisku informatyka / administratora / helpdesk

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Jaroszówka
ID: 754156090