2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Żoliborz
Dodane 15 kwietnia 2024

Wsparcie Działu Handlowego - praca biurowa

Wynagrodzenie

4 950 - 6 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma IBPE Sp. z o.o. specjalizująca się w kontrolach technicznych budynków w związku z rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko biurowe.

Wsparcie Działu Handlowego

Opis stanowiska:

• nadzór nad realizacją wykonywanych przeglądów technicznych budynków

• koordynowanie harmonogramów zleceń

• kontakt z Klientami i podwykonawcami (telefoniczny, mailowy)

• przygotowywanie ofert i umów dla Klientów, kompletowanie dokumentów

• kontrola nad właściwym obiegiem dokumentacji

• uzupełnianie danych w systemach

• budowanie dobrych relacji z dotychczasowymi i przyszłymi Klientami

Od Kandydatów oczekujemy:

• dobrej organizacji własnej pracy, odpowiedzialności i samodzielności

• doświadczenia w pracy biurowej minimum 3 lata

• wykształcenia średniego, preferowane wyższe

• dobrej znajomości obsługi komputera, w szczególności programów MS Office, mile widziana znajomość obsługi CRM

• komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów

• pozytywnego nastawienia do pracy i Klientów

• praca o podobnym charakterze lub w sektorze nieruchomości np. zarządca lub administrator nieruchomości będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie (umowa o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym)

• premie uznaniowe uzależnione od zaangażowania i wyników pracy

• szkolenie i wdrożenie w obowiązki

• niezbędne narzędzia pracy takie jak telefon, komputer

• przyjacielską atmosferę

• pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

• dogodną lokalizację biura na Żoliborzu (ul. Rydygiera 8).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

www.ibpe.pl

www.elektryczneprzeglady.pl

Prosimy o umieszczenie w dokumentach rekrutacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 904135130