2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Poznań
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Jeżyce
Dodane 22 kwietnia 2024

Wsparcie Centrum Obsługi Klienta ze znajomością j. niemieckiego

Wynagrodzenie

30 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób do wsparcia procesów w Centrum Obsługi Klienta w okresie wakacyjnym. Chętnych prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu.

Bez obaw, nie musisz znać się na motoryzacji - wszystkiego Cię nauczymy!

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna i mailowa obsługa zgłoszeń assistance dla naszego partnera – niemieckiego automobilklubu ADAC

  • Realizacja i monitoring świadczeń (organizowanie pomocy na drodze, holowania, samochodu zastępczego, noclegu, hotelu itp.)

  • Współpraca z siecią kontraktorów na terenie Polski i z Partnerami Zagranicznymi

  • Ścisła współpraca z zespołem konsultantów i liderów

  • Utrzymywanie najwyższej jakości pracy zgodnie ze standardami przyjętymi w organizacji

Nasze wymagania

  • Język niemiecki na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację - warunek konieczny!

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i chęć podejmowania wyzwań

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

Mile widziane

  • Status osoby uczącej się

  • Doświadczenie w pracy z Klientem (obsługa telefoniczna lub bezpośrednia)

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Zatrudnienie w okresie letnim: czerwiec – wrzesień, praca sezonowa

  • Możliwość zaliczenia pracy jako praktyki/staż

  • Możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin

  • Pełne szkolenie przygotowujące do samodzielnej pracy

  • Brak nudy! – każdy dzień przynosi nowe wyzwania i wyjątkowe problemy do rozwiązania

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 913608924